Mums rūpi kiekvienas jūsų noras

Kadaise pamilę šokoladą, šiandien galime jums pasiūlyti ypatingo skonio ir kvapo, išskirtinių formų ir aukščiausios kokybės saldumynus. Skirdami visą savo dėmesį kiekvienai detalei, kuriame unikalius gaminius, kurie jau pelnė pripažinimą: tai šokoladai su išskirtinį skonį suteikiančiais priedais, netradicinės šokolado figūros, itin prabangūs rankų darbo saldainių rinkiniai bei nepamirštamus pojūčius suteikiantys rūšiniai šokoladai. Ne vienus metus bendradarbiaudami su įvairiais klientais sukaupėme didžiulę patirtį, todėl galime jums pasiūlyti ne tik ypatingus gaminius, bet ir itin daug idėjų renkantis suasmenintas dovanas.

Šokoladas ir jo gaminiai su jūsų logotipu

Šokoladas su spauda – tai maistiniais dažais dekoruota šokolado plytelė su jūsų logotipu, įmonės šūkiu, nuotrauka ar bet kokiu kitu paveikslėliu ar užrašu.

Reljefinis šokoladas – siekdami išpildyti jūsų norus, galime sukurti šokoladą su iškiliu reljefu, kuris gali būti individualios formos, su pageidaujamais užrašais ar vaizdais.

Saldainių rinkiniai – tai itin elegantiški rankų darbo šokoladinių saldainių rinkiniai, sukurti pagal jūsų poreikius. Juos gali puošti jūsų įmonės logotipas ar kiti dizaino elementai.

Saldainiai su logotipu – jūsų pasirinktus saldainius gali papuošti individualaus dizaino etiketės, kurios bus pritaikytos bet kokiai jūsų šventei ar reklaminėms akcijoms.

Šokolado plytelės – pagardintos vertingomis žolelėmis ir prieskoniniais augalais bei liofilizacijos būdu džiovintomis uogomis.

Individualaus dizaino pakuotės – atsižvelgdami į jūsų poreikius galime sukurti pasirinkto dizaino pakuotę saldainių rinkiniui, šokolado dėžutei ar net saldainiams.

Šokolado figūros ir jų kompozicijos – tai šokoladinės puokštės, skulptūrėlės, paveikslai ar kitos jūsų idėjos dovanai, kuri papuoš kiekvieną šventę.

Juostelės su jūsų logotipu, atvirukai, etiketės, lipdukai ir kt. atributai, paruošti pagal individualų projektą, gali tapti daugumos mūsų siūlomų gaminių puošmena.

Kitos saldžios dovanos – visada jų laukiame iš jūsų ir šias idėjas stengiamės įgyvendinti, kad ir kiek laiko ar jėgų tam prireiktų.

Paslaugų ir gaminių katalogai

  

Mūsų gaminiai – ne tik verslo dovanoms

Saldžios verslo dovanos – sėkmingiems verslo susitikimams ir santykiams reikia daug dėmesio ir pastangų. Tam, kad bendravimas taptų artimesnis, siūlome pasitelkti saldžias dovanas kvietimams į susitikimus ar bendradarbiavimo pasiūlymams. Suasmeninti gaminiai taip pat puikiai tiks norint paminėti svarbią įmonės datą.

Parodos, mugės ir konferencijos – šie renginiai ne tik puiki proga susitikti su verslo partneriais, bet ir galimybė praturtinti santykius saldžiomis dovanomis. Jos taip pat gali pradžiuginti ir renginio lankytojus ar potencialius klientus.

Dovanos Kalėdoms ir kitoms šventėms – Kalėdos, Velykos, Boso diena ir kitos panašios šventės, skirtos pasveikinti ne tik kolegas ar verslo partnerius, bet ir savo artimuosius. Sukurtu individualaus dizaino saldainių rinkiniu ar baltojo šokolado atviruku nustebinsite net visko mačiusius šeimos narius ir draugus.

Asmeninės šventės – vestuvės, jubiliejai, krikštynos ar gimtadieniai taip pat gali būti puiki proga atsiskleisti unikalioms idėjoms. Saldžios dovanėlės svečiams papuoš jūsų šventę ir paliks neišdildomą įspūdį.

 

Nuolat siekiame tobulėti, todėl, jeigu turite sumanymų arba norite daugiau sužinoti apie mūsų gaminius, prašome susisiekti su mumis el. paštu projektai@ruta.lt arba mob.: +370 620 35 636.