„Rūtai“ – du apdovanojimai!

Saldainių fabrikui „Rūta“ šis pavasaris buvo pažymėtas itin aukštais pasiekimais. Net du nauji gaminiai – saldainių rinkinys „Vasario 16-osios Lietuva“ ir vaisių, riešutų bei sėklų užkandžiai „Greenz“ – pelnė tarptautinius apdovanojimus. Tai dar kartą patvirtina, kad įmonės strategija investuoti į inovacijas bei kokybę pasiteisino.

Skaityti daugiau

Saldžios dovanų idėjos Jūsų šventėms

Vasara džiugina ne tik saulėtomis dienomis, bet ir švenčių gausa. Kiekvienai progai saldžią dovaną jums gali pasiūlyti saldainių fabriko „Rūta“ individualių užsakymų skyrius. Juk asmeninės šventės – vestuvės, jubiliejai, krikštynos ar gimtadieniai – puiki proga atsiskleisti unikalioms idėjoms.

Skaityti daugiau

„Rūta“ – šimtmečio įmonė!

2018 m. kovo 9 d., Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė svečius paminėti išskirtinį renginį – generalinę asamblėją. Jos metu buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę Rūmų bendruomenės nariai ir reikšmingiausi asmenys regiono versle.

Skaityti daugiau

Naujienų kupinos Velykos!

Bundanti gamta tiesiog šaukte šaukia apie ateinančias Velykas – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventę. Būtent šiai progai saldainių fabrikas „Rūta“ savo asortimentą papildė naujais gaminiais.

Skaityti daugiau

Nauji gaminiai – jau parduotuvėse!

Reikšmingiausia naujiena tapo du gaminiai: šokoladinių saldainių rinkinys bei šokoladėlis „Vasario 16-osios Lietuva“. Ilgiau nei šimtmetį veikiantis saldainių fabrikas „Rūta“ visą gyvavimo laikotarpį augo kartu su Lietuvos valstybe. 

Skaityti daugiau

Paroda „Šiauliai 2017“

Lapkričio 30–gruodžio 2 d. Šiauliuose tradiciškai vyko verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2017“. Šiemet parodos lankytojams savo gaminius ir paslaugas pristatė daugiau nei 160 įmonių net iš 10 skirtingų pramonės sektorių.

Skaityti daugiau

Šventinių žaidimų taisyklės

Šiais metais pirkdami saldainių dovanėles vaikams galite laimėti daug įspūdingų prizų. Jūsų laukia 5000 dvigubų pakvietimų apsilankyti „Rūtos“ šokolado muziejuje, 10 kvietimų į indėniško šokolado dirbtuves vaikų grupėms ir dar daug įvairių staigmenų!

Skaityti daugiau

Puslapiai