Keičiasi šokolado muziejaus ir kavinės darbo laikas

Mieli „Rūtos” šokolado muziejaus ir kavinės lankytojai,

Informuojame, kad esant padidėjusiai ligų plitimo rizikai ir siekiant užtikrinti Jūsų sveikatą bei saugumą, nuo rugsėjo 28 d. keičiasi šokolado muziejaus ir „Rūtos“ kavinės darbo laikas:

  • „Rūtos“ šokolado muziejus nuo rugsėjo 28 d. NEDIRBS;
  • „Rūtos“ kavinė rugsėjo 28 d. – spalio 5 d. NEDIRBS. Nuo spalio 5 d. kavinė dirbs įprastu darbo laiku.

Ekskursijas ar šokolado dirbtuvių užsiėmimus susiplanavusius asmenis, kviečiame susisiekti su muziejaus darbuotojais dėl apsilankymo laiko pakeitimo.

Skaityti daugiau

Svarbi informacija!

Pradėjus sklisti informacijai apie COVID-19 židinį Šiauliuose, taip pat ir užsikrėtimo atvejus įmonėje „Rūta“, siekdami užtikrinti atvirumo kultūrą bei nuraminti galimas įtampas, dalinamės teisinga ir naujausia informacija apie situaciją mūsų įmonėje.

Šiuo metu įmonėje UAB „Rūta“ patvirtinti du teigiami COVID-19 atvejai. Užsikrėtimai siejami su sekmadienį nustatytu COVID-19 atveju  vieno darbuotojo šeimos nariui.

Skaityti daugiau

Saldainių kolekcijai „Baltija" suteiktas apdovanojimas

2020 m. konkurse „Superior Taste Award“, „Rūtos“ šokolado meistrų sukurta išskirtinė 2 aukštų šokoladinių saldainių kolekciją „Baltija“ apdovanota aukso žvaigžde. 
Prabangią saldainių kolekciją „Baltija“ sudaro 10 skirtingų skonių šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: mangų, alaus, lazdyno riešutų, žiedadulkių, žaliosios arbatos, šampaniniu, anakardžių ir kavos, kokosiniu, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo bei pasiflorų. Tai išskirtinio, prabangaus dizaino gaminys, skirtas visiems mylintiems jūrą, keliones ir šokoladą!

Skaityti daugiau

Puslapiai