Конфетная фабрика «Рута» создаёт легендарные вкусы, которые впечатляют мастерством производителей, подлинностью литовских кулинарных рецептов, верностью традициям и высочайшим качеством.

Новости

«Rūta» – предприятие столетия!
На прошлой неделе, 9 марта 2018 г., Шяуляйская торгово-про...
Награда – «Шоколадной пицце»
Состоявшийся 15 декабря 2017 г. ежегодный конкурс «Литовс...

Отзывы

 • Labai jauki Rūtos kavinukė, skani kava, profesionalus aptarnavimas. Firminė parduotuvė nustebino savo asortimentų kiekiu. Muziejaus merginos labai informatyvios, moka sudominti. Ačiū
  Patricija
 • Vasario men turime daug švenčiu Lietuvos 100-metis Užgavenes Valentino diena.Ta proga norečiau padekoti jūsu pardavejai,dirbančiai Urmo miestelyje už malonu aptarnavimą ir prekiu pasiūlymą bet kokiai progai.Tai toks žmogus kuris tikraimyli savo darbą.Labai didelis ačiū.
  Osvaldas
 • Medikų komanda taria didelį ačiū vadybininkėms - Eglei Vilčikauskytei ir Romai Labanauskienei už sukurta gražią šokoladinę dovaną. Tai tikrai gražus kūrinys, o bendravimo kultūra su klientais yra auksčiausio lygio. Sėkmės Jums kūryboje
  Danutė
 • Padėka Jums nuo medikų kolektyvo - Eglei Vilčikauskytei ir Romai Labanauskienei už profesionaliai sukurtą šokoladinę dovaną. Tai ne tik skanus ir gražus gaminys, bet dar labiau likome sužavėti vadybininkių bendravimu su klientais. Pagarba Jums ir tariame didelį Ačiū.
  Danutė
 • Labai gaila, kad išimate iš prekybos saldainius, kuriuos pirkėjai jau ne vienerius perka. Labai pasigendame saldainių "Lazdynas", "Laukų gėlė", "Rūta", "Meškiukas Rudonosiukas". Negi šie saldainiai nebegrįš į parduotuves?!
  Renata
Написать отзыв
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Линии сладостей