Advento kalendoriai jau prekyboje!

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir kvies mėgautis gražiausiomis metų šventėmis. Šiemet mūsų asortimente net 2 Advento kalendoriai!

Pieninio šokolado rinkinys „Advento kalendorius“ švenčių laukimą pavers nepaprastai saldžiu! O jo viduje – dovana – pieštukas su trintuku!

Šokoladinių saldainių ir dražė rinkinys „Šeimos advento kalendorius“ skirtas net 4 asmenims! Jame rasite ne tik išskirtinio skonio šokolado gaminius: kiekviename langelyje slypi užduotis, kviečianti praleisti daugiau laiko kartu su šeima ir pasiruošti šventėms.

Šiuos ir kitus šventinius gaminius jau galite įsigyti visose firminėse parduotuvėse ir internetu!

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas