Kurkime stebuklingą pasaką!

Saldainių fabrikas „Rūta“ savo šventiniais gaminiais šiemet kuria stebuklingą pasaką, kuri kiekvieno namus užlies švelnaus šokolado aromatu ir jaukiomis akimirkomis.

 

Vienas gražiausių šių metų gaminių – išskirtinė šokoladinių saldainių, juodojo šokolado (75 %)  ir dražė kolekcija ŽIEMOS PASAKA. Tai unikalus dizaino gaminys, kuris be abejonės taps šventinio stalo puošmena bei skoniais nustebins kiekvieną!

 

Kitas ypatingas šventinio asortimento gaminys yra šokoladinių saldainių rinkinys „Eglutė“. Tai elegantiška rankų darbo eglutės formos dėžutė, kurioje rasite net 3 skonių šokoladinius saldainius: juodojo šokolado saldainius su sūrio įdaru, pieninio šokolado saldainius su lazdyno riešutų įdaru ir pieninio šokolado saldainius su kapučino skonio įdaru.

 

Kalėdinę gaminių liniją puošia ir šokolado plytelės „Šventinės Eglutės“ – prabangiose, aukso detalėmis puoštose pakuotėse slepiasi net 4 skirtingų skonių, rankų darbo šokoladai su subtiliais, tačiau skonį puikiai papildančiais priedais!

 

Šventiškose, auksinėmis detalėmis ir Kalėdiniais vainikais puoštose pakuotėse rasite jau pamėgtus dražė – „Žara“ 4 skonių raškius migdolus su baltuoju šokoladu, Migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais bei Spanguoles su juoduoju šokoladu.

 

Kalėdinę gaminių liniją vaikams sudaro itin gausus asortimentas! Tai pasakiškais žiemos ir švenčių elementais papuoštos dovanėlės: „Nykštuko saldainis“, „Stebuklinga pasaka“, „Pasakų namelis“, „Kalėdų senelio laiškas“, „Žiemos išdaigos“. Kiekvienoje iš jų mažieji smaližiai ras ne tik įvairiausių skonių dražė, šokoladėlius ir saldainius, tačiau ir skirtingas staigmenas – tatuiruotes, kamuoliukus, pieštukus su spalvinimo knygelėmis, kuprinėles ir pieštukines, kurias galės nuspalvinti šalia pridėtomis vaškinėmis kreidelėmis. Į Kalėdinių vaikų gaminių kolekciją taip pat įtraukėme smagius ir žaismingus šokoladėlius su žiemiškais palinkėjimais, taip pat nuotaikingas, puoštas šokoladines figūrėles ant pagaliuko – „Tigriukas“!

 

Platesnę informaciją apie visus Kalėdinės kolekcijos gaminius rasite: https://www.e-ruta.lt/

 

Pasirūpinkite ir savo verslo klientais bei kolegomis – Kalėdines mūsų specialiųjų projektų skyriaus naujienas rasite: http://www.ruta.lt/dovanos

 

Kurkime stebuklingą pasaką!

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas