Apie kavinę

„Rūtos“ kavinė – tai šokoladu kvepianti vieta, kurioje galėsite pasilepinti nepamirštamais desertais ir šviežiai skrudinta kava. Ji įsikūrusi centrinėje miesto dalyje, šimtametes tradicijas menančio saldainių fabriko „Rūta“ patalpose. Darbo dienomis čia Jūsų lauks ir pusryčiai, dienos pietūs bei kiti patiekalai.

KONDITERIJOS GAMINIAI

„Rūtos“ kavinėje taip pat priimami išankstiniai konditerijos gaminių užsakymai: pyragaičių, tortų ir kitų desertų. Kavinės meistrai kuria ypatingus skonių derinius, kurie nepaliks abejingų.

 

DESERTŲ KATALOGAS

RENGINIAI IR ASMENINĖS ŠVENTĖS

Šventėms, verslo pietums ar bičiulių susitikimams rinkitės „Rūtos“ kavinę! Čia gali tilpti iki 30 žmonių, o patiekalus, gėrimus ir desertus galėsite rinktis iš specialaus meniu. Jaukus kavinės interjeras ir malonus aptarnavimas leis mėgautis kiekviena akimirka!

KAVOS PERTRAUKĖLĖS

Ruošiame kavos pertraukėles įvairiems renginiams, mokymams, konferencijoms bei asmeninėms šventėms. Jeigu sunku nuspręsti, kokie užkandžiai reikalingi, mielai patarsime ir paruošime pasiūlymą. Puiki kava, sotūs užkandžiai, vieno kąsnio sumuštinukai ir nepriekaištingi desertai! Kviečiame atrasti puikų maistą, kurio kokybė ir skonis Jūsų susitikimą, konferenciją ar šventę padarys dar sėkmingesne!