Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios yra pristatymo sąlygos?

Nemokamas pristatymas per kurjerius Jūsų nurodytu adresu, perkant www.ruta.lt galioja, jeigu užsakymo suma yra ne mažesnė nei 30 Eur. Prekių pristatymas vyksta per DPD ir LP EXPRESS siuntų tarnybas.

Pristatymo terminai nurodyti prie produktų.

Šventiniu periodu bei vykstant akcijoms, dėl didelio užsakymų kiekio pristatymas gali vėluoti 5 darbo dienas.

Kilus klausimams dėl užsakymo galite kreiptis telefonu +370 612 26 306  arba el. paštu pagalba@ruta.lt.

Taip, apmokant prekes Pirkimo duomenų laukelyje pažymėkite laukelį „Siųsti kitu adresu“ ir įveskite pristatymo duomenis.

Pirkėjas turi teisę vienašališkai pasinaudoti teise atsisakyti užsakymo per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Apie užsakymo atsisakymą būtina nedelsiant informuoti e-ruta.lt.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė)), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną (jei jis buvo išduotas). Tuo atveju, kai Pirkėjo grąžinama prekė Pardavėjui siunčiama naudojantis kurjerinių tarnybų paslaugomis, ši prekė prieš siunčiant turi būti įdedama į papildomą (apsauginę) pakuotę.

Daugiau informacijos: Pirkimo politika