Šokolado dirbtuvės

Šokolado muziejuje galite ne tik sužinoti apie daugiau nei 4000 metų siekiančią šokolado istoriją, bet ir jos paragauti dalyvaujant išskirtinėje degustacijoje! O galbūt norite patys tapti šokolado meistrais? Tuomet kviečiame į šokolado dirbtuvėles!

ŠOKOLADO DIRBTUVĖS

Sveiki atvykę į saldžiausią vietą Šiauliuose – Šokolado dirbtuves! Čia galėsite ne tik pamatyti šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes. Užsiėmimo metu ragausite ir mėgausitės įvairių rūšių saldainiais, bei gaminsite juos savo pačių rankomis. Programą rekomenduojame asmenims nuo 4 iki 104 metų.

Trukmė ~1 val. Jei kartu lankysite ir Šokolado muziejų ~2 val.

Degustacijos

Degustacijų metu turėsite išskirtinę galimybę pasinerti į šokoladinę kelionę, kurios metu atrasite netikėtus skonių derinius!

Organizuojame ir išvykstamąsias degustacijas. Jei svarstote kaip paįvairinti įmonės susitikimą ar komandos formavimo veiklas – kviečiame išbandyti šokolado degustacijas Jūsų įmonėje ar pasirinktoje vietoje.

ŠOKOLADO DEGUSTACIJA „PARAGAUKITE ŠOKOLADO ISTORIJOS“

Degustacijos metu ne tik išgirsite, bet ir paragausite šokolado istorijos – aštraus actekų, kvapniojo baroko laikų šokolado gėrimų, įvairių rūšinių šokoladų bei gardžiausių saldainių fabriko „Rūta“ saldainių. Programa rekomenduojama suaugusiems asmenims.

Trukmė ~1 val. Jei kartu lankysite ir Šokolado muziejų ~2 val.

MUZIEJAUS LANKYMAS SU GIDU IR MINI DEGUSTACIJA

  Jei skubate ir neturite didelės grupės, o norėtųsi ne tik išgirsti šokolado istoriją, bet ir paragauti šokolado, specialiai Jums paruošėme mini degustaciją! Ekskursijos metu išgirsite daug įdomių faktų apie šokolado istoriją ir turėsite progą paragauti kakavos pupelių, actekų ir europietiško šokolado gėrimo. Programa rekomenduojama suaugusiems asmenims.

Trukmė ~1 val.

ŠOKOLADO DEGUSTACIJA „PASIMATYMAS SU ŠOKOLADU“

Degustacijos metu paragausite skirtingų šokolado rūšių – jūsų kelionė pasimatyme su šokoladu prasidės kakavos pupelių ragavimu, tęsis per akląją degustaciją, rūšinio šokolado ragavimą ir jo derinimą.

Trukmė ~1 val. Jei kartu lankysite ir Šokolado muziejų ~2 val.

Specializuotos programos

Šokolado muziejus organizuoja specializuotas programas vaikams ir suaugusiems, kurios puikiai tinka įvairioms šventėms! Jų metu ne tik išbandysite smagius užsiėmimus, bet ir pasigaminsite nuostabių saldumynų. Išsirinkite patinkančią temą ir rezervuokite laiką!

ŠOKOLADINĖS GROŽIO DIRBTUVĖS

Gimtadienio programa

Grožio dirbtuvių metu dalyviai kurs stebuklus iš kakavos sviesto! Į formeles lies kakavos sviestu turtingą baltąjį šokoladą, o iš pačio kakavos sviesto gamins lūpų balzamą. Vėliau pasitelkę dažus iš gamtos „dažys“ baltąjį šokoladą ir lūpų balzamą. Dirbtuvių metu nebus pamirštas ir tortas – dalyviai kartu jį puoš, o vėliau draugiškai užpūs žvakutes.

Programa rekomenduojama vaikams nuo 8 iki 13 m.

Trukmė ~1 val.

INDĖNIŠKO ŠOKOLADO DIRBTUVĖS

Gimtadienio programa

Pasitelkę dažus iš gamtos dalyviai spalvins baltąjį šokoladą ir gamins „spalvotas“ šokoladines plyteles. Sukurs šokoladinį amuletą ir, žinoma, skanaus saldainių. Indėniško šokolado dirbtuvėse jubiliatas taps šokolado genties vadu, svečiai klausys jo žaismingų nurodymų, žaisime žaidimus ir kartu užpūs gimtadienio žvakutes.

Programa rekomenduojama vaikams nuo 9 iki 13 m.

Trukmė ~1 val.

ŠOKOLADO DIRBTUVĖS MAŽIESIEMS

Kviečiame dirbtuvėlėse apsilankyti ir pačius mažiausius šokolado mėgėjus! Jų laukia speciali programa, kurios metu mažieji galės saldžiai papuošti meduolius ir pasigaminti šokoladinių ledinukų! Programa rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų. Kviečiame apsilankyti grupes nuo 6 iki 20 vaikų. Trukmė ~40 min.

Gegužės – birželio mėnesiais programa nevykdoma.

TAPK ŠOKOLADO MEISTRU!

Programos metu dalyviai užsiims unikalių saldainių gamyba, tačiau pagrindinis akcentas – šokolado temperavimas. Iki šiol šokolado temperavimo procesą buvo galima stebėti tik iš šono, tačiau šios programos metu Jūs, kartu su mūsų meistrių pagalba, patys tai išbandysite praktiškai!

Programa rekomenduojama suaugusiems, tačiau tinkama ir asmenims nuo 16 m.

Trukmė ~2:30 val. (kartu su muziejaus lankymu).

Kiti užsiėmimai

Šokolado muziejus organizuoja ir kitus užsiėmimus, tokius kaip išskirtinė programa mergvakariams, ekskursija po Šiaulius ar net visos dienos programa Šokolado muziejuje su pietumis „Rūtos“ kavinėje!

DEGUSTACIJA ŠOKOLADINĖS MEILĖS ISTORIJOS”

Speciali programa skirta mergvakariams! Ji apima ekskursiją su gidu šokolado muziejuje ir degustaciją, kurios metu galėsite pasimėgauti šokoladu visomis savo juslėmis! Šokolado degustacija „Šokoladinės meilės istorijos“ kupina tikrų istorinių įvykių ir meilės romanų. Kviečiame leistis į romantišką nuotykį su šokoladu! Programa skirta 6-20 asmenų grupėms.

Trukmė ~ 2,5 val.

 

EKSKURSIJA ŠIAULIUOSE SALDUS SAULĖS MIESTAS”

Kviečiame į saldžią ekskursiją po saulės miestą, kurios metu ne tik išgirsite Šiaulių istoriją, bet ir lankydami pagrindinius Šiaulių miesto objektus ieškosite saulės ir ragausite saldumynų!

Maršrutas: Prisikėlimo aikštė – Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra – Saulės laikrodžio aikštė – Lapė – Vilniaus gatvė (pėsčiųjų bulvaras) – Rūdės fontanas – Valerijonas – Gaidžio laikrodžio aikštė – Šokolado muziejus.

Trukmė: 1,5 – 2 val.

 

SALDI DIENA SU RŪTA”

Saldainių fabrikas „Rūta“ – saldžiausia vieta Šiaulių mieste! Kviečiame leistis į šokoladinį nuotykį ir dieną praleisti su mūsų komanda. Programa apima ekskursiją Šiauliuose „Saldus saulės miestas“, pietus „Rūtos“ kavinėje, ekskursiją Šokolado muziejuje bei dirbtuves, kurių metu patys tapsite šokolado meistrais!

Trukmė: 5 val.

ISTORIJOS PAMOKA ŠOKOLADO MUZIEJUJE

Integrali istorijos pamoka 4–6 klasių moksleiviams, kurios metu susipažįstama su šokolado ir saldainių fabrikų atsiradimo Lietuvoje istorija, įgyjamos pilietiškumo ir geografijos žinios. Moksleivių laukia ir interaktyvios veiklos – savarankiškas užduočių vykdymas, susipažinimas su muziejuje esančiais eksponatais, datavimo suvokimo ir žinių gilinimas. Kitonišką istorijos pamoką galima užsisakyti ir per Kultūros paso sistemą.

Trukmė: 1 val.

 

Būtina išankstinė registracija:  +370 610 41 050 | sokoladomuziejus@ruta.lt