Šokolado dirbtuvės

Šokolado muziejuje galite ne tik sužinoti apie ilgiau nei 4000 metų siekiančią šokolado istoriją, bet ir jos paragauti dalyvaujant išskirtinėje degustacijoje! O galbūt norite patys tapti šokolado meistrais? Tuomet kviečiame į šokolado dirbtuvėles!

ŠOKOLADO DIRBTUVĖS

Sveiki atvykę į saldžiausią vietą Šiauliuose – Šokolado dirbtuves! Čia galėsite ne tik pamatyti šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes. Užsiėmimo metu ragausite ir mėgausitės įvairių rūšių saldainiais, bei gaminsite juos savo pačių rankomis. Programą rekomenduojame asmenims nuo 4 iki 104 metų. Trukmė ~1 val. Jei kartu lankysite ir Šokolado muziejų ~2 val.

ŠOKOLADO DEGUSTACIJA „PARAGAUKITE ŠOKOLADO ISTORIJOS“

Degustacijos metu ne tik išgirsite, bet ir paragausite šokolado istorijos – aštraus actekų, kvapniojo baroko laikų šokolado gėrimų, įvairių rūšinių šokoladų bei gardžiausių saldainių fabriko „Rūta“ saldainių.

Programa rekomenduojama suaugusiems asmenims.

Trukmė ~1 val. Jei kartu lankysite ir Šokolado muziejų ~2 val.

MUZIEJAUS LANKYMAS SU GIDU IR MINI DEGUSTACIJA

 

Jei skubate ir neturite didelės grupės, o norėtųsi ne tik išgirsti šokolado istoriją, bet ir paragauti šokolado, specialiai Jums paruošėme mini degustaciją! Ekskursijos metu išgirsite daug įdomių faktų apie šokolado istoriją ir turėsite progą paragauti kakavos pupelių, actekų ir europietiško šokolado gėrimo. Lauksime Jūsų atvykstant!

Programa rekomenduojama suaugusiems asmenims.

Trukmė ~1 val.

Specializuotos programos

Šokolado muziejus taip pat organizuoja specializuotas programas vaikams, kurios puikiai tinka gimtadienio šventei! Vaikai ne tik išbandys smagius užsiėmimus, bet ir pasigamins nuostabių saldumynų. Išsirinkite patinkančią temą ir rezervuokite laiką!

ŠOKOLADINĖS GROŽIO DIRBTUVĖS

Gimtadienio programa

Grožio dirbtuvių metu dalyviai kurs stebuklus iš kakavos sviesto! Į formeles lies kakavos sviestu turtingą baltąjį šokoladą, o iš pačio kakavos sviesto gamins lūpų balzamą. Vėliau pasitelkę dažus iš gamtos – juodųjų serbentų, pomidorų, burokėlių, žaliosios arbatos ir kitus – „dažys“ baltąjį šokoladą paversdami jį spalvotu, o lūpų balzamą – švelniai rožiniu ar raudonu. Gal geltonu? O jei žaliu?

Dirbtuvių metu nebus pamirštas ir tortas – dalyviai kartu jį puoš, o vėliau draugiškai užpūs žvakutes. Lai saldžios svajonės pildosi!

Programa rekomenduojama vaikams nuo 8 iki 13 m.

Trukmė ~1,5 val.

INDĖNIŠKO ŠOKOLADO DIRBTUVĖS

Gimtadienio programa

Centrinės Amerikos indėnai puošėsi spalvomis iš gamtos ir pirmieji pradėjo skanauti šokoladą, todėl programos dalyviai taps būtent jais! Pasitelkę dažus iš gamtos –  juodųjų serbentų, pomidorų, burokėlių, žaliosios arbatos ir kitus – jie spalvins baltąjį šokoladą ir gamins „spalvotas“ šokoladines plyteles. Pasidarysime šokoladinį amuletą ir, žinoma, skanausime saldainių.

Indėniško šokolado dirbtuvėse jubiliatas taps šokolado genties vadu, svečiai klausys jo žaismingų nurodymų, žaisime žaidimus ir pūsime gimtadienio žvakutes. Lai saldžios svajos pildosi!

Programa rekomenduojama vaikams nuo 9 iki 13 m.

ŠOKOLADO DIRBTUVĖS MAŽIESIEMS

Kviečiame dirbtuvėlėse apsilankyti ir pačius mažiausius šokolado mėgėjus! Jų laukia speciali programa, kurios metu mažieji galės saldžiai papuošti meduolius ir pasigaminti šokoladinių ledinukų!

Programa rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų. Kviečiame apsilankyti grupes nuo 6 iki 20 vaikų.

Trukmė ~40 min.