IŠGIRSK GAMTOS ŠNARESĮ…

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato pavasariu dvelkiančią gaminių liniją, kurią sudaro net 14 skirtingų produktų. Pagrindiniais jos  akcentais tapo net 4 lietuviški paukščiai: kukutis, svirbelis, dagilis ir bitininkas. Pakuotėse vyrauja pavasario spalvos ir augalų, lizdelio motyvai, o pavadinimuose atsispindi gamtos grožis.

Išskirtinė šios gaminių linijos naujiena – įspūdingas rankų darbo juodojo šokolado kiaušinis, papuoštas pieniniu šokoladu ir dražė saldainiais. Papuošimas kiaušinio centre tarsi lizdelis, kuriame – gardūs migdolai su baltuoju šokoladu ir cinamonu bei smulkintos kakavos pupelės.

Abejingų nepaliks ir trys skirtingi rankų darbo šokoladai. Pirmasis – zuikio formos pieninis šokoladas pagardintas spalvingais ir traškiais pieninio šokolado dražė saldainiais, kurių spalvos išgautos iš natūralių dažiklių. Taip pat du kiaušinių formos šokoladai: pieninis šokoladas pagardintas moliūgų sėklomis ir burnočių spragėsiais bei juodasis šokoladas (75 %) pagardintas gardžiais liofilizuotų braškių, vyšnių gabalėliais ir traškumo suteikiančiais sausainiais.

Ieškantiems prabangios dovanos siūlome šokoladinių saldainių ir dražė rinkinį „Gamtos šnaresys“. Tai kiaušinio formos rankų darbo dėžutė, kurioje rasite 8 skonių šokoladinius saldainius bei traškius migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais. Šį saldainių rinkinį sudaro šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: alaus, Ruby šokolado ir aviečių, pistacijų, baltojo šokolado ir pasiflorų tyrės kremo, karamelinis, aktinidijų, lazdyno riešutų ir dribsnių, baltojo šokolado ir kvapiųjų mandarinų tyrės kremo (yuzu).

Pavasario asortimente rasite ir visiškai naujo skonio saldainius! Karamelės skonio suflė saldainiai su kokoso drožlėmis „Gamtos šnaresys“ – tai lengvos tekstūros saldainiai, kuriuose ryškus kokosų skonis persipina su saldžios karamelės poskoniu.

Visą asortimentą galite pamatyti čia: http://ruta.lt/produktai/sventiniai-gaminiai

Šiuos ir kitus gaminius galite įsigyti visose firminėse parduotuvėse „Rūta“ ir www.e-ruta.lt

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas