IŠGIRSK GAMTOS ŠNARESĮ…

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato pavasariu dvelkiančią gaminių liniją, kurią sudaro net 14 skirtingų produktų. Pagrindiniais jos  akcentais tapo net 4 lietuviški paukščiai: kukutis, svirbelis, dagilis ir bitininkas. Pakuotėse vyrauja pavasario spalvos ir augalų, lizdelio motyvai, o pavadinimuose atsispindi gamtos grožis.

Išskirtinė šios gaminių linijos naujiena – įspūdingas rankų darbo juodojo šokolado kiaušinis, papuoštas pieniniu šokoladu ir dražė saldainiais. Papuošimas kiaušinio centre tarsi lizdelis, kuriame – gardūs migdolai su baltuoju šokoladu ir cinamonu bei smulkintos kakavos pupelės.

Abejingų nepaliks ir trys skirtingi rankų darbo šokoladai. Pirmasis – zuikio formos pieninis šokoladas pagardintas spalvingais ir traškiais pieninio šokolado dražė saldainiais, kurių spalvos išgautos iš natūralių dažiklių. Taip pat du kiaušinių formos šokoladai: pieninis šokoladas pagardintas moliūgų sėklomis ir burnočių spragėsiais bei juodasis šokoladas (75 %) pagardintas gardžiais liofilizuotų braškių, vyšnių gabalėliais ir traškumo suteikiančiais sausainiais.

Ieškantiems prabangios dovanos siūlome šokoladinių saldainių ir dražė rinkinį „Gamtos šnaresys“. Tai kiaušinio formos rankų darbo dėžutė, kurioje rasite 8 skonių šokoladinius saldainius bei traškius migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais. Šį saldainių rinkinį sudaro šokoladiniai saldainiai su šiais įdarais: alaus, Ruby šokolado ir aviečių, pistacijų, baltojo šokolado ir pasiflorų tyrės kremo, karamelinis, aktinidijų, lazdyno riešutų ir dribsnių, baltojo šokolado ir kvapiųjų mandarinų tyrės kremo (yuzu).

Pavasario asortimente rasite ir visiškai naujo skonio saldainius! Karamelės skonio suflė saldainiai su kokoso drožlėmis „Gamtos šnaresys“ – tai lengvos tekstūros saldainiai, kuriuose ryškus kokosų skonis persipina su saldžios karamelės poskoniu.

Visą asortimentą galite pamatyti čia: http://ruta.lt/produktai/sventiniai-gaminiai

Šiuos ir kitus gaminius galite įsigyti visose firminėse parduotuvėse „Rūta“ ir www.e-ruta.lt