Nauja parduotuvė Vilniuje!

Ilgus metus plėtodami firminių parduotuvių idėją jau išvystėme didžiulį firminių parduotuvių tinklą Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad gruodžio pradžioje duris atvėrė jau 18-oji mūsų parduotuvė, kuri įsikūrusi pačiame Vilniaus senamiestyje.

 

Ši parduotuvė išskirtinė ne tik savo nauju, moderniu dizainu. Čia turėsite galimybę įsigyti šokolado gaminius iš itin plataus asortimento, užsisakyti kavos ir paragauti „Rūtos“ kavinės Šiauliuose kepamų tortų! O kad pasimėgauti šokoladine akimirka būtų dar patogiau, parduotuvėje įrengėme staliukus su krėslais, kur galėsite prisėsti ir maloniai praleisti laiką.

 

Naujoji parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, Trakų g. 13-1 ir lankytojų lauks kasdien: darbo dienomis 10-19 val., o savaitgaliais 11-17 val.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas