„Rūtos“ kavinėje jau kvepia Kalėdomis!

Artėjant gražiausioms metų šventėms „Rūtos“ kavinė kviečia dalyvauti kalėdinių sausainių kepimo ir dekoravimo dirbtuvėlėse – pasiraitoję rankoves nersime į tikrą kulinarinį nuotykį, kvepiantį imbieru ir cinamonu!

Kočiosime tešlą, spausime įvairių formelių sausainius ir juos puošime skaniausiais priedais: šokoladu, braškėmis, pabarstukais.

Šilčiausiais linkėjimais pripildyti, pačių pagaminti sausainiai taps puikia dovana ar kalėdinės eglutės dekoracija!

Dirbtuvėlių trukmė – 1.30 val.

Kaina dalyviui – 12 Eur.

Kviečiame registruotis į užsiėmimus:
Lapkričio 21 d. 9.00–10.30 val. |  17.00–18.30 val.
Lapkričio 23 d. 9.00–10.30 val. |  17.00–18.30 val.

Dalyvių skaičius – 20 asmenų.

Būtina išankstinė registracija: tel. + 370 616 00 191 | el. p. kavine@ruta.lt

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas