Saldžių Velykų!

Šv. Velykos –  pavasario džiaugsmo šventė, siejama su gamtos pabudimu, atsinaujinimu, nauja pradžia. Šia proga saldainių fabrikas „Rūta“ pristato itin gausų pavasariškų gaminių asortimentą.

 

Ryškias linijos pakuotes puošia pražydusios gamtos motyvai ir spalvingi drugeliai, simbolizuojantys pavasarišką transformaciją, teigiamus pokyčius, lengvumą, gyvybingumą ir džiaugsmą.

 

Tad pasitikite pavasarį pasinerdami į nuotaikingą drugelių šokį kartu su saldžiais „Rūtos“ gaminiais!

 

Gamtos kerai“ ir „Drugelių šokis“ – tai ryškaus dizaino saldainių rinkiniai, kuriuose rasite aukščiausios kokybės rankų darbo saldainius.

 

Dražė asortimente – traškūs migdolai su baltuoju šokoladu „Žara“, traškūs migdolai su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais, migdolai su baltuoju šokoladu ir kava, pateikti itin elegantiškose, pavasariškose dėžutėse! Asortimentą taip pat papildė rinkinys „Gamtos kerai“, kurį sudaro 4 rūšių dražė.

 

Maloniai nustebins ir gausus šokolado asortimentas. Saldaus malonumo akimirką suteiks rankų darbo, kiaušinio formos šokoladai su priedais – pieninis su karamele ir ryžių traškučiais, juodasis su avietėmis. Gražia stalo puošmena gali tapti 4 skirtingų skonių šokoladiniai kiaušinukai.

 

Mėgstantiems dovanoti mažas dovanėles, siūlome juodąjį šokoladą (18 g) arba jo rinkinį „Gamtos kerai“ (90 g), kurio etiketes puošia nuotaikingi palinkėjimai, arba spalvingo dizaino pieninį šokoladą (18 g) bei jo rinkinį „Drugelių šokis“ (90 g).

 

Šokoladinių figūrų asortimentą papildė ir dvi naujos figūros „Kiaušinio puselė“: pieninio šokolado su vaflių ir smulkintų migdolų įdaru; juodojo šokolado su šaltalankių ir sūrio įdaru.

 

Išskirtinis asortimento gaminys – rankų darbo kiaušinio formos juodojo šokolado figūra „Šokoladinis margutis“, aplieta baltuoju šokoladu ir išmarginta velykiniais ornamentais. Šis gaminys – tiesiog sutvertas dovanoti ir papuošti šv. Velykų stalą!

 

Savo spalvingumu šventinį stalą pagyvins ir sūrio pyrago skonio suflė saldainiai „Drugelių šokis“, pasižymintys ypatingu švelnumo pojūčiu.

 

Šiuos ir kitus Velykoms kurtus gaminius rasite mūsų fizinėse parduotuvėse ir internetu: Velykoms!