Atidaryta atnaujinta parduotuvė Vilniuje!

Kovo 10 d. Vilniaus „Akropolyje“ įvyko atnaujintos parduotuvės atidarymas!

 

Siekiame gerinti aptarnavimo kokybę, todėl pasirinktos ne tik didesnės parduotuvės patalpos. Čia klientus pasitiks platesnis asortimentas, galimybė užsisakyti bei įsigyti Šiauliuose kuriamų „Rūtos“ kavinės desertų ir pasimėgauti gardžiu, vietoje ruošiamu karštu šokolado gėrimu.

 

Tai jau antroji pagal naują konceptą įrengta parduotuvė Vilniuje. Pirmoji įsikūrusi pačioje sostinės širdyje, Trakų g. 13-1.
Kviečiame apsilankyti!

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas