Saldžių Velykų!

Šv. Velykos tai didžiausia pavasario šventė, simbolizuojanti gamtos atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią. Kviečiame susipažinti su pavasarį simbolizuojančiais saldainių fabriko „Rūta“ gaminiais, kurių pakuotės išsiskiria žėrinčiais gėlių motyvais ir gaiviomis pastelinėmis spalvomis.

 

Šventinis asortimentas šiemet itin gausus, susidedantis net iš 5 skirtingų gaminių kategorijų: saldainių rinkinių, šokolado, saldainių, dražė ir šokolado figūrų.

 

 

„Žydinčios pievos“ ir „Saulės šilumos!“ – tai išskirtinio dizaino, gėlių elementais papuošti saldainių rinkiniai, kuriuose rasite aukščiausios kokybės rankų darbo saldainius.

 

Tarp šokoladinių figūrų pamatysite ne tik įvairaus dydžio zuikučių, bet ir įspūdingų kiaušinio formos gaminių. Viena saldžiausių naujienų – kiaušinio formos Ruby šokolado figūra, papuošta natūraliu aukso dažikliu.

 

Dražė asortimentas taip pat pasipildė naujienomis! Be Traškių migdolų su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais bei migdolų su baltuoju šokoladu „Žara“ ten rasite ir gaivaus skonio džiovintus melionus, padengtus juoduoju šokoladu.

 

Jus taip pat maloniai nustebins ir pieninio šokolado rinkinys „Žydinčios pievos“ su nuotaikingais palinkėjimais: „Laimės!“, „Džiaugsmo!“, „Šilumos!“, „Sėkmės!“ ir „Šypsenos!“. Šiuos 5 šokoladėlius rasite elegantiškoje, baltos spalvos dėžutėje su langeliu. Tiesiog sukurta dovanoti!

 

Šiuos ir kitus Velykoms kurtus gaminius rasite mūsų fizinėse parduotuvėse ir internetu: Velykoms!