Saldžių Velykų!

Šv. Velykos tai didžiausia pavasario šventė, simbolizuojanti gamtos atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią. Kviečiame susipažinti su pavasarį simbolizuojančiais saldainių fabriko „Rūta“ gaminiais, kurių pakuotės išsiskiria žėrinčiais gėlių motyvais ir gaiviomis pastelinėmis spalvomis.

 

Šventinis asortimentas šiemet itin gausus, susidedantis net iš 5 skirtingų gaminių kategorijų: saldainių rinkinių, šokolado, saldainių, dražė ir šokolado figūrų.

 

 

„Žydinčios pievos“ ir „Saulės šilumos!“ – tai išskirtinio dizaino, gėlių elementais papuošti saldainių rinkiniai, kuriuose rasite aukščiausios kokybės rankų darbo saldainius.

 

Tarp šokoladinių figūrų pamatysite ne tik įvairaus dydžio zuikučių, bet ir įspūdingų kiaušinio formos gaminių. Viena saldžiausių naujienų – kiaušinio formos Ruby šokolado figūra, papuošta natūraliu aukso dažikliu.

 

Dražė asortimentas taip pat pasipildė naujienomis! Be Traškių migdolų su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais bei migdolų su baltuoju šokoladu „Žara“ ten rasite ir gaivaus skonio džiovintus melionus, padengtus juoduoju šokoladu.

 

Jus taip pat maloniai nustebins ir pieninio šokolado rinkinys „Žydinčios pievos“ su nuotaikingais palinkėjimais: „Laimės!“, „Džiaugsmo!“, „Šilumos!“, „Sėkmės!“ ir „Šypsenos!“. Šiuos 5 šokoladėlius rasite elegantiškoje, baltos spalvos dėžutėje su langeliu. Tiesiog sukurta dovanoti!

 

Šiuos ir kitus Velykoms kurtus gaminius rasite mūsų fizinėse parduotuvėse ir internetu: Velykoms!

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas