Dalyvavome Neliečiamo miško sodinime!

Praėjusiais metais pradėję draugystę su „Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu“ pažadėjome, kad ne tik už kiekvieną nupirktą šokoladinių saldainių kolekciją „Lietuva“ skirsime lėšų pasodinti medeliams, bet kartu juos ir sodinsime. Būtent todėl balandžio 14 d. vykome į medelių sodinimo talką Molėtų rajone, kur su „Neliečiamojo miško fondo“ įkūrėju Remigijumi Lapinsku ir kitais bendraminčiais pasodinome beveik 6000 medelių!

Šio fondo tikslas iki 2050 m. pasodinti 3 mln. medžių – maždaug po vieną kiekvienam lietuviui. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ nepaprastai džiaugiasi, galėdamas prisidėti prie šios iniciatyvos ne tik finansiškai, bet ir savo rankomis kartu sodinti Neliečiamą mišką. Taip pat svarbu paminėti, jog fondas įsipareigoja pasodintus miškus saugoti: už surinktas lėšas medžiai sodinami fondui priklausančiuose sklypuose, todėl jų nebus galimybės išskirsti komerciniais tikslais.

 

Ši graži saldainių fabriko ir „Neliečiamojo miško fondo“ draugystė tęsiasi – šiemet ir toliau už kiekvieną nupirktą saldainių rinkinį „Lietuva“ bus skiriamos lėšos pasodinti vieną medelį.