Švęskime Šokolado muziejaus gimtadienį kartu!

Jau birželio 1 d. minėsime Šokolado muziejaus 11-ąjį gimtadienį! Per praėjusius metus sulaukėme daugiau nei 6000 lankytojų, o nuo 2012 m. muziejų aplankė ir su šokolado istorija susipažino net 203 463 lankytojai!

 

Per paskutiniuosius metus Šokolado muziejus pristatė net 4 naujienas, kurias jau galite išbandyti ir Jūs:

  • Ekskursiją Šiauliuose „Saldus Saulės miestas“, kurios metu aplankysite svarbiausius lankytinus miesto objektus, ragausite „Rūtos“ šokolado meistrų saldainių ir mėgausitės saule!
  • Visos dienos programą „Saldi diena su „Rūta“, apimančią ekskursiją mieste, pietus šokoladu kvepiančioje kavinėje „Rūta“, ekskursiją su gidu Šokolado muziejuje bei saldžią edukaciją, kurios metu savo rankomis gaminsite saldainius!
  • Degustaciją „Pasimatymas su šokoladu“, kurios metu susipažinsite su skirtingomis kakavos pupelių bei šokolado rūšimis, bei pabandysite derinti šokoladą su netikėtais priedais bei ingredientais
  • Degustaciją „Šokoladinės meilės istorijos“ – specialią programą skirtą mergvakariams! Ji apima ekskursiją su gidu šokolado muziejuje ir degustaciją, kurios metu galėsite pasimėgauti šokoladu visomis savo juslėmis. Ši degustacija kupina tikrų istorinių įvykių ir meilės romanų!

 

Muziejus aktyviai dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse parodose, skirtose skatinti bei vystyti turizmą – ADVENTOUR 2023 bei BALTTOUR 2023, taip pat, glaudžiai bendradarbiauja su Šiaulių miesto Turizmo informacijos centru ir taip prisideda prie miesto viešinimo ir populiarinimo veiklų.

 

Birželio 1-ąją švęsime visą dieną ir labai lauksime Jūsų svečiuose!

 

  • Gimtadienio proga muziejaus lankymas visą dieną bus nemokamas!
  • Kiekvieno lankytojo laukia saldi staigmena!
  • „Rūtos“ parduotuvėje adresu Tilžės g. 133 visą dieną bus taikoma 15 % nuolaida visam asortimentui! Nuolaidos nesumuojamos.
  • Apsilankiusieji šokoladu kvepiančioje „Rūtos“ kavinėje bus vaišinami saldžia dovanėle!
  • 15:00 – 16:30 val. vyks ekskursija po Šiaulius „Saldus Saulės miestas“ (laisvų vietų nebėra)!

 

Taip pat, prisidėsime prie Šiaulių miesto šventės „Aš – mažasis šiaulietis“, skirtos paminėti Vaikų gynimo dieną, ir visiems mažiesiems muziejaus lankytojams padovanosime knygelę – „Rūtos“ istorija, kvepianti šokoladu bei lepinsime saldainiais!