Saldainių fabrikui „Rūta“ – A+ lygio BRC sertifikatas

UAB Rūta suteiktas A+ lygio BRC Global Standard for food safety (liet. Pasaulinis maisto saugos standartas) sertifikatas!

BRC sertifikatas yra vertinamas visame pasaulyje ir suteikiamas tik toms įmonėms, kurios gamina pačios aukščiausios kokybės produkciją. Įgytas sertifikatas įrodo, kad įmonės gamybos procese yra taikomi Britų mažmenininkų konsorciumo (angl. British Retail Consortium – BRC) maisto saugos standarto reikalavimai. Konsorciumo darbo grupė kas 2 metus atnaujina reikalavimus, prisitaikydama prie besikeičiančios rinkos bei įstatymų. Tad įgytas sertifikatas įrodo, kad audituota įmonė atitinka visus naujausius keliamus reikalavimus.

UAB „Rūta“ – vienas ilgiausiai veikiančių saldainių fabrikų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Gerbiame savo istoriją ir laikomės šeimos vertybių versle, suburdami ir ugdydami darbuotojus, nuolatos diegdami pažangius gamybos procesus, užtikrinančius aukščiausią produkto kokybę ir maisto saugą. Savo, kaip maisto gamintojo reputaciją tarp vartotojų laikome didžiausiu įmonės turtu. Siekiame, kad Rūtos prekės ženklas taptų žinomas bei vertinamas kaip aukščiausios kokybės šokolado gaminių standartas Lietuvoje ir už jos ribų.

Tuo tarpu BRC sertifikatas, išduotas nepriklausomo vertintojo,  patvirtina ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio šalių vartotojams, kad tiekiame saugius, puikios kokybės produktus, o gamyba vykdoma  pagal  visus maisto saugos reikalavimus ir teisines normas.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas