Nauja parduotuvė Vilniuje, PC „Ozas“!

Praėjusių metų gale buvo atidaryta naujos koncepcijos parduotuvė Vilniuje, Trakų g., kurios pagrindu atnaujinamos esamos ir atidaromos naujos parduotuvės. Šiandien duris atvėrė jau trečioji naujo koncepto parduotuvė Vilniuje, prekybos centre „Ozas“ – tai 19-oji mūsų parduotuvė.

 
Čia klientus pasitiks itin platus asortimentas, galimybė užsisakyti bei įsigyti Šiauliuose kuriamų „Rūtos“ kavinės desertų ir pasimėgauti vietoje ruošiama gardžia kava bei karštu šokolado gėrimu. Džiaugiamės, kad naujas formatas pasiteisino ir atitiko klientų poreikius.
 
Kviečiame apsilankyti!
× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas