Greenz – aktyviems, skubantiems, keliaujantiems!

Saldainių fabrikas „Rūta“, atsižvelgdamas į spartėjantį gyvenimo tempą ir vartotojų poreikius greitam bei vertingam maistui, funkcionalių užkandžių liniją „Greenz“ papildė naujais gaminiais!

 

„Greenz“ – puikus užkandis darbo, mokyklos ar kelionės metu, tinkantis skubantiems, aktyviai leidžiantiems laiką ir siekiantiems sveikesnės mitybos. Nauji linijos „Greenz“ užkandžiai yra be pridėtinio cukraus, juose yra daug skaidulinių medžiagų, jie tinka vegetarams ir veganams.

 

Užkandžių liniją „Greenz“ papildė 5 nauji gaminiai:

 

Vaisių ir riešutų užkandis „Greenz apricot“ – subtiliai saldaus skonio, minkštos tekstūros batonėlis iš datulių, džiovintų abrikosų, migdolų bei viso grūdo dalių avižų. Užkandžiuose mažai sočiųjų riebalų.

 

Vaisių ir riešutų užkandis „Greenz coconut“ – subtiliai saldus, minkštos tekstūros batonėlis iš datulių, anakardžių, kokosų drožlių ir viso grūdo dalių avižų.

 

Vaisių ir sėklų užkandis „Greenz mango“ – saldžiarūgščio skonio, minkštos tekstūros batonėlis iš džiovintų datulių, mangų, obuolių ir viso grūdo dalių avižų, pagardintas ispaninio šalavijo (chia) sėklomis. Užkandžiuose mažai sočiųjų riebalų.

 

Vaisių užkandis su vyšniomis „Greenz cherry“ – pasižymi švelniai saldžiarūgščiu vyšnių skoniu, kuris persipina su datulių ir razinų saldumu bei moliūgų sėklų traškumu. Užkandžiai be glitimo.

 

Vaisių ir riešutų užkandis su mėlynėmis „Greenz blueberry“ – pasižymi išraiškingu mėlynių skoniu, kurį papildo lengvas bananų saldumas, susiliejantis su obuolių gaiva, gardūs anakardžiai bei subtilus kakavos kartumas. Užkandžiai be glitimo.

 

Nuo rugsėjo 18 d. iki spalio 1 d.  „Rūtos“ firminėse, partnerių ir e. parduotuvėje visiems užkandžių linijos „Greenz“ gaminiams taikomos nuolaidos! Visas užkandžių asortimentas čia: https://www.ruta.lt/uzkandziai/

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas