Jungiamės prie Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rėmėjų rato!

Saldainių fabrikas „Rūta“ ir Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (LIDL-MKL) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekia bendrai remti ir plėtoti Lietuvos moksleivių krepšinio lygą bei jos organizuojamus renginius.

 

Šiauliuose vykusio susitikimo metu sutartį pasirašė UAB „Rūta“ direktorė Rūta Gilaitienė ir VšĮ Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Petras Aleksonis. Tapdama LIDL-MKL rėmėja, UAB „Rūta“ įsipareigoja teikti paramą lygos organizuojamiems krepšinio 5×5 ir 3×3 čempionatams, „Žvaigždžių dienai“, edukaciniams bei prevenciniams seminarams. Bendradarbiavimo sutartis atspindi organizacijų siekį ugdyti ir lavinti jaunąją krepšinio kartą bei populiarinti krepšinį tarp moksleivių.

 

„Būdami vienu ilgiausiai veikiančių saldainių fabrikų Lietuvoje, matome prasmę prisidėti prie įvairių renginių, konkursų, veiklų rėmimo. Džiaugiamės užmegzdami naujas draugystes, kurios padeda nuveikti prasmingus darbus. Ir finansiškai, ir savo produkcija prisidėsime prie Lietuvos moksleivių krepšinio lygos veiklos ir jaunųjų talentų skatinimo. Augantys jaunieji talentai ne tik siekia aukštų rezultatų, bet ir prisideda prie šalies vardo garsinimo. „Rūta“ savo gaminiais taip pat garsina šalį, tad mums smagu tapti rėmėjais ir augintis savo klientų ratą“, – teigia R. Gilaitienė.

 

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius taip pat džiaugiasi didėjančiu rėmėjų ratu: „LIDL-MKL – didžiausia Lietuvoje krepšinio lyga, vienijanti apie 450 komandų. Tokio masto turnyro rengimas būtų neįmanomas be rėmėjų, todėl vertiname tiek ištikimus, tiek naujus. Rėmėjai yra neatsiejama sėkmingo lygos veikimo dalis, o šį sezoną tikrai turėsime nemažai iššūkių.“

 

P. Aleksonis atskleidžia, kad LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lyga 2023–2024 metų sezoną pradeda su naujomis ambicijomis ir naujovėmis. Sezono planuose – augantis komandų ir žaidėjų skaičius, besiplečianti geografija, kokybiškesnis varžybų vykdymas. Numatyta, kad 2023–2024 sezone A divizionuose varžysis 105, B divizionuose – 94, C divizionuose – net 157 komandos, šiemet debiutuoja ir U-13 merginų čempionatas. LIDL-MKL pradės naująjį sezoną su naujomis idėjomis ir tikimasi, kad šiame sezone jauni krepšinio talentai Lietuvoje augs ir tobulės kaip niekada anksčiau.

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas