Spalio 31 d. susitikime „Rūtos“ šokolado muziejuje!

Ar kada teko girdėti tokius pavadinimus kaip Dia de Los Muertos ar Hanal Pixan? Tai gilias tradicijas menančios Amerikos žemyno šventės, kurios skirtos pagerbti mirusių giminaičių sieloms. Vakarietiškoje kultūroje šios šventės prilyginamos Helovynui, o Lietuvoje – Vėlinėms.

 

Šią šventę minėdami Indėnai aukodavo mirties dievams, o šio ritualo metu ant altoriaus būdavo galima rasti ir šokolado gėrimo.

 

Šokolado istorijai besitęsiant jau daugiau nei 4 tūkstančius metų, „Rūtos“ šokolado muziejus kviečia Jus apsilankyti specialiai spalio 31-ajai sukurtoje programoje:

– Ekskursijos metu susipažinsite ne tik su šokolado bei „Rūtos“ saldainių fabriko istorija, bet ir šiurpuliukus keliančiais faktais apie senovės indėnų – majų, actekų – Mirusiųjų dienos minėjimo ypatybes.

– Šokolado dirbtuvių metu pasigaminsite unikalius Helovyno saldainius: šokoladinius šikšnosparnius, vaiduoklius ir kaukolės, kuriuos galėsite pasiimti namo kartu su savimi!

 

Speciali programa vyks spalio 31 d.:

14–16 val. ir 17–19 val.

 

Kaina suaugusiems asmenims – 25 Eur, vaikams (iki 16 m.), moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 18 Eur.

 

Vietų skaičius ribotas, tad būtina išankstinė registracija: + 370 610 41 050, el. p. sokoladomuziejus@ruta.lt.

 

Tačiau tai ne vienintelė staigmena! Spalio 31-ąją visi, nusifotografavę prie rudeniškai papuošto Šokolado muziejaus ir „Rūtos“ kavinės pastato bei parodę šią nuotrauką, kavinėje galės pasivaišinti populiariausiu šio sezono gaminiu – moliūgine kava latė!

 

Baisiai saldūs linkėjimai!

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas