Dalyvaujame Lietuvos ir Taivano verslo forume

Vasario 21 -28 d. Taivane, Taipėjuje vyksta dvišalis Lietuvos ir Taivano verslo forumas bei organizuojami susitikimai tarp Taivano valdžios atstovų ir verslo įmonių. Šiame verslo forume dalyvauja LR Ekonomikos ir inovacijų viceministrė, LPK Prezidentas ir verslo atstovai, tarp kurių ir saldainių fabriko „Rūta“ plėtros vadovas.

 

Šio forumo metu organizuoti ir dvišaliai susitikimai pagal įmonių poreikius su esamais ir potencialiai klientais. Tačiau vienas svarbiausių „Rūtos“ susitikimų buvo su „Rūtos“ prekinio ženklo atstovu Taivane Ivan Huang. Plėtros vadovas, kartu su juo aplankė firmines parduotuves ir aptarė ateities planus.

 

Džiaugiamės, jog „Rūtos“ prekės ženklas Taivane jau ne tik atpažįstamas, bet ir labai mėgstamas. O produktų asortimentas plečiasi ne tik „Rūtos“ prekinio ženklo parduotuvėse, bet ir tokiuose prekybos tinkluose kaip „Jian – Mart“, „7-11“ ir kt.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas