Šiemet kartu pasodinsime beveik 3000 medelių!

Lietuva – tai žemė, garsėjanti nuostabiais kraštovaizdžiais, lygumomis ir kalvomis, miškų didybe, ežerų gausa ir girių paslaptimi. Jau daugiau nei tūkstantį metų tariame vardą „Lietuva“, didžiuojamės savo skambia kalba ir toliau rašome šalies istoriją.

 

Saldainių fabriko „Rūta“ sukurta gaminių linija „Lietuva“ skirta reprezentuoti mūsų šalį. Net 6 šios linijos gaminiai buvo atnaujinti per pastaruosius metus: 3 šokoladinių saldainių rinkiniai, šokoladinis Lietuvos žemėlapis, šokoladas ir saldainiai. Vienas įspūdingiausių saldainių fabriko gaminių yra šokoladinių saldainių kolekcija „Lietuva“, kurioje rasite net 27 išraiškingų skonių 72 rankų darbo šokoladinius saldainius. O dėžutės viduje – mini knygelę su saldainių fotografijomis ir saldainių pavadinimais, kuri leis patogiau išsirinkti skonį bei mėgautis šokoladu.

 

Tačiau pati svarbiausia saldainių kolekcijos „Lietuva“ misija – prisidėti prie miškų atsodinimo ir CO2 emisijos mažinimo Lietuvoje. Bendradarbiaudami su „Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu“, už kiekvieną nupirktą šokoladinių saldainių kolekciją „Lietuva“ pasodinsime 1 medelį.  2022 m. buvo nupirkta beveik 3000 saldainių kolekcijų „Lietuva“, už kurias šį pavasarį bus pasodinti 3000 medžių!

Neliečiamojo miško fondo įkūrėjo Remigijaus Lapinsko siekis yra iki 2050 m. pasodinti 3 mln. medžių – maždaug po vieną kiekvienam lietuviui. Todėl saldainių fabrikas „Rūta“ nepaprastai džiaugiasi, galėdamas prisidėti prie šios iniciatyvos. Taip pat svarbu paminėti, jog fondas įsipareigoja pasodintus miškus saugoti: už surinktas lėšas medžiai sodinami fondui priklausančiuose sklypuose, todėl jų nebus galimybės išskirsti komerciniais tikslais.

 

Ši graži saldainių fabriko ir Neliečiamojo miško fondo draugystė tęsiasi – šiemet ir toliau už kiekvieną nupirktą saldainių rinkinį „Lietuva“ bus skiriamos lėšos pasodinti vieną medelį.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas