Meilės kupinos dovanos!

Meilė – pats nuostabiausias jausmas, kuriuo gera dalintis. Beveik taip pat gera, kaip dalintis šokoladu! Pristatome saldžias dovanų idėjas, kuriomis galėsite nustebinti savo artimuosius artėjančios šv. Valentino dienos proga!

 

Didžiausia mūsų naujiena – nuostabus Fondiu ir karšto šokolado (75 %) rinkinys. Rinkinį sudaro: fondiu laikiklis, fondiu šakutės (2 vnt.), keraminiai indai (2 vnt.), žvakutė, karštas šokoladas (250 g).

 

Šis fondiu rinkinys gali tapti jaukios vakarienės desertu! Fondiu inde ištirpintą karštą šokoladą derinkite su zefyriukais, sausainiais, ledais, šviežiais vaisiais ar uogomis. Pagardinkite cinamonu, vanile ar kardamonu. Norintiems pikantiškesnio skonių derinio – gardinkite aitriąja paprika ar druska ir derinkite su kietuoju sūriu. Improvizuokite ir mėgaukitės saldžiomis akimirkomis!

 

Taip pat galėsite rinktis ir romantišką širdelės formos saldainių rinkinį, kuriame rasite net 5 skonių šokoladinius saldainius. Baltos spalvos dėžutė papuošta raudonu kaspinu, todėl puikiai tiks dovanoti!

 

Šiuos ir kitus šv. Valentino dienai kurtus gaminius rasite mūsų fizinėse parduotuvėse ir internetu: šv. Valentino dienai.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas