Lapkričio 12 d. „Geras sekmadienis Šiauliuose“!

Šokolado muziejus ir „Rūtos“ kavinė jungiasi prie nuotaikingos Šiaulių turizmo informacijos centro akcijos  „Geras sekmadienis Šiauliuose“ ir kviečia lapkričio 12 d. praleisti aktyviai ir įdomiai!

 

Kviečiame iš anksto registruotis į Šokolado muziejaus užsiėmimus lapkričio 12 d., kurie vyks 10–12 val. ir 13–15 val.

 

Jų metu aplankysite muziejų, išgirsite daug įdomių faktų apie tūkstantmečius skaičiuojančią šokolado istoriją: nuo majų ir actekų šokolado gamybos paslapčių iki pirmųjų Lietuvos saldainių fabrikų.

 

Po ekskursijos muziejuje keliausite į saldžią edukaciją – šokolado dirbtuves, kuriose pamatysite šokoladinių saldainių ruošimo subtilybes, ragausite ir mėgausitės įvairių rūšių saldainiais ir gaminsite juos savo rankomis!

 

Būtina išankstinė registracija:

+370 610 41 050

sokoladomuziejus@ruta.lt

 

Po saldžių užsiėmimų kviečiame užsukti į „Rūtos“ kavinę! Tai šokoladu kvepianti vieta, kurioje kviečiame pasimėgauti gardžiu kavos puodeliu ir įspūdingo skonio šokoladinio burbulo desertu. Sekmadienį paragaukite šio deserto už specialią kainą!

 

 

Informaciją apie visus užsiėmimus lapkričio 12 d. rasite čia.

 

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas