Šeimos advento kalendorius jau prekyboje!

Saldainių fabrikas „Rūta“ kviečia žiemos laikotarpį pasitikti saldžiai!  Pristatome „Šeimos advento kalendorių“ – saldainių, dražė ir šokolado rinkinį, kuris pasaldins žiemos švenčių laukimą ir paskatins smagiam laikui su šeima.

 

Žaismingo dizaino dėžutėje, kurią puošia nuotaikingieji Bumciai – 24 langeliai, kuriuose kasdien rasite ne tik įvairius saldumynus, bet ir mįsles bei smagias užduotis.

 

4 asmenims skirtame advento kalendoriuje – net 18 skirtingų skonių!

 

Pasiruoškite smagiam laikui su šeima jau dabar – kalendorių jau galite įsigyti „Rūtos“ firminėse parduotuvėse ir internetu: https://www.ruta.lt/produktai/saldainiu-draze-ir-sokolado-rinkinys-seimos-advento-kalendorius-990-g/. 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas