Naujiena! Šokolado gaminių linija „Drugeliai“

„Rūtos“ šokolado meistrai pristato naują šokolado gaminių liniją „Drugeliai“, kurią sudaro du šokoladinių saldainių rinkiniai, dviejų rūšių šokoladai ir saldainiai. Elegantiškas linijos pakuotes puošia ryškūs ir kerintys drugeliai!

 

Išskirtinis linijos gaminys – šokoladinių saldainių rinkinys „Drugeliai“ (180 g). Rinkinyje rasite 5 skonių šokoladinius saldainius su šiais įdarais: kvapiųjų mandarinų; sūrio; lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos pupelių; pasiflorų; karčiojo šokolado. Gaminiui išskirtinumo suteikia elegantiška, dviejų aukštų dėžutė ir žaismingos drugelių ir gėlyčių saldainių formos. Iš viso rinkinyje – 18 saldainių.

 

Šokoladinių saldainių rinkinyje „Drugeliai“ (68 g) rasite 4 skonių šokoladinius saldainius su šiais įdarais: sūrio; lazdyno riešutų ir smulkintų kakavos pupelių; kvapiųjų mandarinų; Ruby šokolado ir aviečių. Iš viso rinkinyje – 8 žaismingos drugelio formos saldainiai.

 

Šokoladų asortimentą papildė dviejų naujų skonių šokoladai su priedais: juodasis šokoladas (55 %) su vafliais ir braškėmis „Drugeliai“ (70 g) bei pieninis šokoladas su traškiais kakaviniais sausainiais „Drugeliai“ (70 g).

 

Saldaus malonumo akimirką suteiks juodojo šokolado saldainiai su mangų įdaru, kurių pakuotės – keturių skirtingų dizainų. Saldainiuose subtiliai persipina saldžiarūgštis egzotinių vaisių ir juodojo šokolado skoniai.

 

Naujos linijos gaminus galite įsigyti visose firminėse parduotuvėse ir internetu: https://www.ruta.lt/velykoms/.

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas