Naujiena – suvenyrinės linijos saldainių kolekcija „Gintaro kelias“!

Pristatome išskirtinę suvenyrinės linijos šokoladinių saldainių kolekciją „Gintaro kelias“. Tai lyg kelionė po jūros gelmes ir gintaro formų bei spalvų paletė vienoje dėžutėje.

 

Kolekcijoje „Gintaro kelias“ – net 30 vnt. rankų darbo saldainių ir 10 skirtingų įdarų: pasiflorų; traškus migdolų; karamelės; traškus braškių-sūrio pyrago; vyno Marsala, baltojo šokolado ir smulkintų kakavos pupelių; kvapiųjų madarinų (yuzu); traškus lazdyno riešutų; vyno Marsala ir baltojo šokolado; vyšnių Griottines ir maskarponės; šampano-braškių.

 

Prabangaus ir elegantiško dizaino pakuotėje rasite autentišką dovaną – tikrą šlifuotą Baltijos gintarą!

 

Ant pakuotės esantis QR kodas nukelia į tarptautinį pripažinimą pelniusių gintarininkų Virginijos ir Kazimiero Mizgirių gintaro muziejaus-galerijos puslapį, kuriame galėsite sužinoti, kas yra Gintaro kelias ir kokios tautos labai vertino gintarą.

 

Kolekcijos ieškokite firminėse „Rūtos“ parduotuvėse ir www.ruta.lt.

 

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas