Saldainių kolekcija „Lietuva“ apdovanota aukso medaliu!

Gruodžio 13 d. Vilniuje 27-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Tarp geriausiai įvertintų – šokoladinių saldainių kolekcija „Lietuva“ (825 g), kuri apdovanota aukso medaliu!

 

Tai vienas įspūdingiausių saldainių fabriko „Rūta“ gaminių, kuriame – net 27 išraiškingų skonių 72 rankų darbo šokoladiniai saldainiai ir dvi knygelės: viena apie Lietuvos miškus ir jų svarbą, kita – su saldainių fotografijomis ir įdarų pavadinimais, kad pirkėjui būtų patogu išsirinkti bei mėgautis.

 

Pati svarbiausia saldainių kolekcijos „Lietuva“ misija – prisidėti prie miškų atsodinimo ir CO2 emisijos mažinimo Lietuvoje. Bendradarbiaudami su „Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu“, už kiekvieną nupirktą šokoladinių saldainių kolekciją pasodiname 1 medelį. Nuo gaminio išleidimo pradžios jau pasodinta beveik 6000 medelių!

 

Šio fondo tikslas – iki 2050 m. pasodinti 3 mln. medžių, maždaug po vieną kiekvienam lietuviui. Taip pat fondas įsipareigoja pasodintus miškus saugoti: už surinktas lėšas medžiai sodinami fondui priklausančiuose sklypuose, todėl jų nebus galimybės išskirsti komerciniais tikslais. 2023 m. pavasarį už surinktą pinigų sumą sodinome ir dar sodinsime medelius neliečiamame miške.

 

Šokoladinių saldainių kolekcija „Lietuva“ –  tai tarsi kelionė po Lietuvą, po jos miškus ir įvairius vaizdingus vietovių reljefus, kurie atsispindi pakuotės tekstūroje bei šokoladiniuose saldainiuose su skirtingais įdarais. Jie lyg Lietuvos gamta – kiekviena ten esanti detalė savita ir unikali.

 

Ši kolekcija sukurta būtent tam, kad reprezentuotų mūsų šalį. Šiais metais jai suteiktas tarptautinis apdovanojimas – konkurse „Superior Taste Award“ ji apdovanota dviem aukso žvaigždėmis.

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas