Atnaujinta dar viena parduotuvė Šiauliuose

Gruodžio 14 d. Šiaulių prekybos centre „Tilžė“ (Tilžės g. 225) įvyko atnaujintos firminės parduotuvės atidarymas. Parduotuvė persikėlė į erdvesnes patalpas prieš MAXIMOS kasas.

 

Tai jau antroji naujo koncepto parduotuvė Šiauliuose. Nuo šiol parduotuvėje klientus pasitiks ne tik platesnis asortimentas, bet ir galimybė prisėsti bei pasimėgauti vietoje ruošiamais gėrimais: kava, arbata ir gardžiu karštu šokoladu.

 

Kviečiame apsilankyti!

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas