Šokoladinių saldainių rinkiniui – tarptautinis apdovanojimas!

Konkurse „Superior Taste Award“ dviem aukso žvaigždėmis apdovanotas šokoladinių saldainių rinkinys „Istorija, kvepianti šokoladu“ (195 g)! Elegantiškas rinkinys, kurį sudaro 5 visiškai nauji šokoladiniai saldainiai, buvo sukurtas „Rūtos“ 110 metų jubiliejui paminėti. Šie saldainiai atspindi fabriko patirtį, meistrystę, dėmesį detalėms ir aukščiausią kokybę, todėl labai džiaugiamės, kad būtent šis rinkinys gavo tokį aukštą tarptautinį įvertinimą!

 

Saldainių rinkinio dizainas taip pat kupinas elementų, pasakojančių įmonės istoriją: stilizuoti įkūrimo metai, istorinės nuotraukos bei tarpukario laikų saldainių popierėliai.

 

Rinkinį sudaro 5 išskirtiniai juodojo šokolado saldainiai su šiais įdarais: Ruby šokolado bei aviečių ir sūrio; vyno Marsala ir baltojo šokolado bei smulkintų kakavos pupelių; vyšnia Griottines bei maskarponės; smulkintomis pistacijomis bei pistacijų; kvapiųjų mandarinų bei aitriųjų paprikų įdarais.

 

Tarptautinį „Superior Taste Award“ konkursą kasmet rengia Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (angl. International taste and quality institute (iTQi)). Komisiją sudaro daugiau nei 200 savo srities profesionalų, kurie vertina konkursui pateiktus produktus – nei vienas komisijos narys neturi jokios išankstinės informacijos apie produktą.

 

 

 

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas