Saldžios šv. Valentino dienos dovanos!

„Meilė – tai akimirka, švystelėjanti visų saulių ir žvaigždžių visatos atžvilgiu.“ (M.K. Čiurlionis)

 

Meilė kaip pasaulis – didinga, paslaptinga ir beribė. Jos galybę sunku suvokti, tačiau ją patirti yra nepaprastas jausmas! Šv. Valentino dienos proga saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinę liniją „Tu – mano pasaulis“, skirtą ypatingai, „kosminei“ meilei išreikšti. Dovanodami šios linijos gaminius savo artimiesiems, primename, kad jie – patys svarbiausi mūsų gyvenime.

 

Šventinė linija išsiskiria ryškiomis pakuotėmis su auksiniais žvaigždynų motyvais ir skirtingais meilės prisipažinimais: „Tu – mano saulė!“, „Tu – mano mėnulis!“, „Tu – mano pasaulis!“ ir „Tu – mano žvaigždė!“.

 

Išskirtinis šiųmetinio šventinio asortimento gaminys – šokoladinių saldainių rinkinys „Tu – mano saulė!“. Elegantiškos formos dėžutėje – aukščiausios kokybės, prabangios širdelės formos saldainiai su išraiškingo skonio įdarais, kurie patiks ir išrankiausių skonių gurmanams.

 

Saldaus malonumo akimirką suteiks švelniai rūgštokas Ruby ir sodraus skonio juodasis šokoladas, o mėgstantys tradicinį pieninį šokoladą galės rinktis iš 5 skirtingų dizainų etikečių su įkvepiančiais meilės prisipažinimais.

 

Dražė asortimente – dvi elegantiškos dražė dėžutės, kuriose rasite jau klasika tapusius traškius migdolus su baltuoju šokoladu „Žara“ ir traškius migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais.

 

Asortimentą papildė ir purios tekstūros grietinėlės skonio suflė tortas su avietėmis, kurį ne tik smagu dovanoti, bet ir juo dalintis su mylimiausiais žmonėmis.

 

Šiuos ir kitus, šv. Valentino dienai kurtus, gaminius rasite mūsų fizinėse parduotuvėse ir internetu: šv. Valentino dienai.