Saldžios šv. Valentino dienos dovanos!

„Meilė – tai akimirka, švystelėjanti visų saulių ir žvaigždžių visatos atžvilgiu.“ (M.K. Čiurlionis)

 

Meilė kaip pasaulis – didinga, paslaptinga ir beribė. Jos galybę sunku suvokti, tačiau ją patirti yra nepaprastas jausmas! Šv. Valentino dienos proga saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinę liniją „Tu – mano pasaulis“, skirtą ypatingai, „kosminei“ meilei išreikšti. Dovanodami šios linijos gaminius savo artimiesiems, primename, kad jie – patys svarbiausi mūsų gyvenime.

 

Šventinė linija išsiskiria ryškiomis pakuotėmis su auksiniais žvaigždynų motyvais ir skirtingais meilės prisipažinimais: „Tu – mano saulė!“, „Tu – mano mėnulis!“, „Tu – mano pasaulis!“ ir „Tu – mano žvaigždė!“.

 

Išskirtinis šiųmetinio šventinio asortimento gaminys – šokoladinių saldainių rinkinys „Tu – mano saulė!“. Elegantiškos formos dėžutėje – aukščiausios kokybės, prabangios širdelės formos saldainiai su išraiškingo skonio įdarais, kurie patiks ir išrankiausių skonių gurmanams.

 

Saldaus malonumo akimirką suteiks švelniai rūgštokas Ruby ir sodraus skonio juodasis šokoladas, o mėgstantys tradicinį pieninį šokoladą galės rinktis iš 5 skirtingų dizainų etikečių su įkvepiančiais meilės prisipažinimais.

 

Dražė asortimente – dvi elegantiškos dražė dėžutės, kuriose rasite jau klasika tapusius traškius migdolus su baltuoju šokoladu „Žara“ ir traškius migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais.

 

Asortimentą papildė ir purios tekstūros grietinėlės skonio suflė tortas su avietėmis, kurį ne tik smagu dovanoti, bet ir juo dalintis su mylimiausiais žmonėmis.

 

Šiuos ir kitus, šv. Valentino dienai kurtus, gaminius rasite mūsų fizinėse parduotuvėse ir internetu: šv. Valentino dienai.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas