Saldainių rinkiniui – Lietuvos metų gaminio 2022 aukso medalis!

Unikali, 21 rūšies rankų darbo šokoladinių saldainių, juodojo šokolado ir dražė kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai ŠIMTMEČIO ISTORIJA apdovanota Lietuvos metų gaminio 2022 aukso medaliu!

 

Šokoladinių saldainių kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠIMTMEČIO ISTORIJA –  tai simbolinis saldumynų medis,  šimtmečio kelionė iš praeities į dabartį. 36 šokoladiniai saldainiai su skirtingais įdarais simbolizuoja unikalaus saldumynų medžio vaisius, dražė saldainiai – žemę, o juodojo šokolado plytelė – didingo medžio kamieną.

Šiam rinkiniui buvo parinkti gaminiai, kurie sukuria skonio, kokybės ir elegancijos harmoniją. Saldainių gausa sudomins subtilaus skonio mėgėjus ir nepaliks abejingų gurmanų, nes rinkinyje galima rasti saldainių derinius net su 4 rūšių šokoladu: baltuoju, pieniniu, juoduoju ir Ruby. Taip pat, siekiant sukurti išskirtinius ir nepamirštamus skonius, saldainiams naudojami kruopščiai parinkti, kokybiški priedai bei įdarai.

Šis gaminys išskirtinis ne tik aukšta saldainių kokybe ir skonių įvairove, bet ir prabangia pakuote. Ją puošia auksu tviskantis logotipas, pavadinimas, ąžuolas ir legenda. Šią išskirtinę šokoladinių saldainių kolekciją praturtina ir speciali mova su pavaizduotais gaminiais bei saldainių įdarais, kuri lengvai nusiima ir leidžia vartotojams lengvai susipažinti su informacija.

Saldainių dėžutės vidinėje pusėje rasite legendą apie įmonę „Rūta“ – ilgiausiai Lietuvoje veikiančią šokolado gamintoją bei kvietimą dviem į šalia fabriko esantį „Rūtos“ šokolado muziejų, kuriame galima susipažinti su beveik 4 tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams bei tapti tikrais šokolado meistrais!

Kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai ŠIMTMEČIO ISTORIJA pirkėjai ir klientai jau įvertino kaip išskirtinį, aukščiausios kokybės gaminį su puikia pridėtine verte. Daug teigiamų atsiliepimų sulaukė ir išskirtinė sudėtis bei dizainas. Ilgamečiai saldainių fabriko klientai vertina siekį įprasminti įmonės istoriją gaminiuose.

Šis saldumynų medis – tarsi ąžuolas, kuriame įprasmintas fabriko įkūrėjo A. Gricevičiaus talentas, tradicijų tęstinumas, vertybės, istorijos galia ir šeimos stiprybė.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas