Saldainių rinkiniui – Lietuvos metų gaminio 2022 aukso medalis!

Unikali, 21 rūšies rankų darbo šokoladinių saldainių, juodojo šokolado ir dražė kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai ŠIMTMEČIO ISTORIJA apdovanota Lietuvos metų gaminio 2022 aukso medaliu!

 

Šokoladinių saldainių kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠIMTMEČIO ISTORIJA –  tai simbolinis saldumynų medis,  šimtmečio kelionė iš praeities į dabartį. 36 šokoladiniai saldainiai su skirtingais įdarais simbolizuoja unikalaus saldumynų medžio vaisius, dražė saldainiai – žemę, o juodojo šokolado plytelė – didingo medžio kamieną.

Šiam rinkiniui buvo parinkti gaminiai, kurie sukuria skonio, kokybės ir elegancijos harmoniją. Saldainių gausa sudomins subtilaus skonio mėgėjus ir nepaliks abejingų gurmanų, nes rinkinyje galima rasti saldainių derinius net su 4 rūšių šokoladu: baltuoju, pieniniu, juoduoju ir Ruby. Taip pat, siekiant sukurti išskirtinius ir nepamirštamus skonius, saldainiams naudojami kruopščiai parinkti, kokybiški priedai bei įdarai.

Šis gaminys išskirtinis ne tik aukšta saldainių kokybe ir skonių įvairove, bet ir prabangia pakuote. Ją puošia auksu tviskantis logotipas, pavadinimas, ąžuolas ir legenda. Šią išskirtinę šokoladinių saldainių kolekciją praturtina ir speciali mova su pavaizduotais gaminiais bei saldainių įdarais, kuri lengvai nusiima ir leidžia vartotojams lengvai susipažinti su informacija.

Saldainių dėžutės vidinėje pusėje rasite legendą apie įmonę „Rūta“ – ilgiausiai Lietuvoje veikiančią šokolado gamintoją bei kvietimą dviem į šalia fabriko esantį „Rūtos“ šokolado muziejų, kuriame galima susipažinti su beveik 4 tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams bei tapti tikrais šokolado meistrais!

Kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai ŠIMTMEČIO ISTORIJA pirkėjai ir klientai jau įvertino kaip išskirtinį, aukščiausios kokybės gaminį su puikia pridėtine verte. Daug teigiamų atsiliepimų sulaukė ir išskirtinė sudėtis bei dizainas. Ilgamečiai saldainių fabriko klientai vertina siekį įprasminti įmonės istoriją gaminiuose.

Šis saldumynų medis – tarsi ąžuolas, kuriame įprasmintas fabriko įkūrėjo A. Gricevičiaus talentas, tradicijų tęstinumas, vertybės, istorijos galia ir šeimos stiprybė.