Tegul saldžiomis dovanomis pasirūpina kiškiai!

Saldainių fabrikas „Rūta“ pristato šventinius gaminius, kurie namus užlies švelnaus šokolado aromatu. Jums teliks mėgautis gražiausiomis metų šventėmis, nes visomis dovanomis jau pasirūpino kiškiai! Būtent jie tapo šventinės kolekcijos simboliu, juk artėjantys metai – kiškio (triušio) metai.

Šventinį asortimentą sudaro net 6 saldainių dovanėlės vaikams, kurios nustebins ne tik skirtinga sudėtimi, bet ir pridėtinėmis vertėmis. Priklausomai nuo dovanėlės, jose vaikai ras tatuiruotę, minkštą žaisliuką, šviečiantį raktų pakabuką, pieštukinę su spalvotais pieštukais ir drožtuku bei taupyklę. Taip pat, šiemet pristatome ir išskirtinę naujieną – saldainių dovanėlę be pridėtinio cukraus „Greenz“!

Išskirtiniais deriniais pasižymi ir šokoladai su priedais: 4 skirtingų skonių „Šventinės eglutės“, „Šokoladinis kiškis“ su dražė saldainiais ar dideli, apvalios formos šokoladai. Pastarųjų skoniai išties šventiški: juodasis šokoladas (75 %) su citrinomis, apelsinų žievelėmis ir imbieru arba juodasis šokoladas (55 %) su anakardžiais ir juodaisiais serbentais. O ieškantiems mažos malonios staigmenos puikiai tiks pieninis šokoladas „Kiškių linkėjimai“ su net 5 skirtingais šiltais palinkėjimais!

Šokoladinių saldainių rinkinių kategorija nustebins didžiuliu, dviejų aukštų saldainių rinkiniu „Rūta 1913“, kurį sudaro net 41 saldainis. Asortimente rasite ir du mažus šokoladinių saldainių rinkinius, papuoštus mielais kiškiais arba unikalios, išsiskleidžiančios kubo formos dėžutę su juodojo šokolado saldainiais „Stebuklingų akimirkų“!

Dražė asortimente pristatome dar vieną naujieną – sūdytus migdolus su apelsinų skonio juoduoju šokoladu! O ieškantys klasikinių skonių galės rinktis traškius migdolus su baltuoju šokoladu „Žara“ arba traškius migdolus su Ruby šokoladu ir juodaisiais serbentais.

Šiuos ir kitus šventinius gaminius jau galite įsigyti visose firminėse parduotuvėse ir internetu! Pradžiuginkite artimuosius saldžiomis dovanomis!

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas