ŠOKOLADINĖS PLANETOS …Ir tu jau kosmose!

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis!

ŠOKOLADINIS MĖNULIS – tai švelniai tirpstantis juodasis šokoladas (55 %), kuriame nuostabiai išryškėja riešutų ir džiovintų vaisių skonių įvairovė. Šio šokolado skonį praturtina visame pasaulyje vertinami migdolai, lazdyno riešutai, džiovintų ananasų gabalėliai  bei didžiosios raudonosios razinos.

ŠOKOLADINĖ SAULĖ – turtingo skonio baltasis šokoladas, kuriame subtiliai susipina karčiųjų spanguolių, rūgščiųjų citrinų, saldžių mėlynių ir saldžiarūgščių aviečių skonių paletė. Šios uogos ir vaisiai išsiskiria puikiu aromatu ir spalvomis, kurios vilioja ir kviečia mėgautis.

ŠOKOLADINIS SATURNAS – tai pieninis šokoladas su aviečių gabalėliais ir liofilizuotomis mėlynėmis. Liofilizuotos mėlynės ir aviečių gabalėliai šokoladui suteikia nepamirštamus skonio pojūčius, purią ir traškią tekstūrą. Tai ypatinga skonio kompozicija.

ŠOKOLADINIS MARSAS – tai pieninis šokoladas su nesmulkintais lazdyno riešutais, kurių gaminyje net 25 %! Šis šokolado derinys – itin gardus, traškus ir visų mėgstamas. Tikra saldumynų klasika!

ŠOKOLADINIS URANAS – tai juodasis šokoladas (55 %) su spanguolėmis ir lazdyno riešutais. Itin gardžios spanguolės bei traškūs lazdynų riešutai suteikia juodajam šokoladui išskirtinai nuostabų skonį ir turtingą aromatą.

ŠOKOLADINĖ VENERA – tai juodasis šokoladas (55 %) su traškiais migdolais ir vasaros gaivą primenančiomis vyšniomis. Puikus išraiškingo skonio derinys nustebins ir dėl vertingų priedų gausos: vyšnių – 13 % ir migdolų šokolade – 14,5 %.

Šiems unikaliems gaminiams buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, o dėžutės nugarėlėje rasite daug įdomių faktų apie planetas! Gaminių ieškokite firminėse „Rūtos“ parduotuvėse, www.e-ruta.lt ir didžiuosiuose prekybos centruose.

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas