UAB „Rūta“ gaminių pakuočių dizainų kūrimas

UAB „Rūta“ įvykdė projektą „UAB „Rūta“ gaminių pakuočių dizainų kūrimas“, kuriam skirtas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto pradžia – 2020 m. rugpjūčio 17 d.

Projekto pabaiga – 2022 m. vasario 13 d.

Projekto įgyvendinimui skirta iki 4 845,00 Eur iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto tikslas – pakeisti gaminių pakuočių dizainus, siekiant didinti gaminių patrauklumą, paklausą ir įmonės produktyvumą.

Projekto metu buvo pakeisti pakuočių dizainai penkiems saldainių rinkiniams, siekiant padidinti jų patrauklumą. Pasirinkti ne tik įmonę, bet ir šalį reprezentuojantys gaminiai, kurių dizainams jau buvo reikalingas pakeitimas. Nauji dizainai sukurti saldainių rinkiniams, skirtiems Lietuvai ir didžiausiems šalies miestams.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Rūtą Gilaitienę, tel. 8 41 522045, el.p. r.gilaitiene@ruta.lt

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas