UAB „Rūta“ įvykdė projektą „UAB „Rūta“ naujos gamybos linijos įsigijimas“

UAB „Rūta“ įvykdė projektą „UAB „Rūta“ naujos gamybos linijos įsigijimas“, kuriam skirtas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto pradžia – 2017 m. gegužės 23 d.

Projekto pabaiga – 2017 m. gruodžio 15 d.

Projekto biudžetas – 626 182,00 Eur.

Projekto įgyvendinimui skirta iki 219 163,70 Eur iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto tikslas – investuoti į inovatyvios gamybos plėtrą.

Projekto metu įsigyta inovatyvi šokolado gamybos linija, kuri skirta gaminti 100 – 500 g šokolado ir šokolado su biriais priedais viduje produkciją. Įrangos įsigijimas padės didinti įmonės konkurencingumą bei patenkinti esamos paklausos poreikį.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Rūtą Gilaitienę, tel. 8 41 522045, el.p. inovacijos@ruta.lt

× Privatumo nuostatų centras

Lankantis bet kurioje svetainėje gali būti saugojama arba atkuriama informacija apie naršyklę. Dažniausiai tai yra atliekama slapukų forma. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas ar įrenginį ir yra dažniausiai naudojama tam, kad svetainės veikimas atitiktų jūsų lūkesčius. Informacija tiesiogiai nenustato jūsų tapatybės, tačiau gali suteikti labiau suasmenintos patirties. Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs galite pasirinkti neleisti kai kurių slapukų tipų. Paspauskite skirtingų kategorijų antraštes, kad sužinotumėte daugiau ir pakeistumėte numatytuosius nustatymus. Tačiau kai kurių slapukų tipų blokavimas gali turėti įtakos svetainės naršymo patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms. Kai kuriais atvejais iš slapukų gaunamais duomenimis dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs galite bet kada pasinaudoti savo teise atsisakyti tokio dalijimosi išjungdami slapukus.

Sutikimo nuostatų valdymas